...

اطلاعات شرکت بازرگانی پردیس درافشان

شرکت بازرگانی پردیس در افشان ازسال26/02 /1379 شمسی در زمینه بازرگانی و صادرات محصولات به کشور های مختلف شروع به فعالیت نمود. این شرکت در زمینه های مختلف کشاورزی، صنعت و تولید، پزشکی و دارویی ، حمل ونقل به تجار و بازرگانان ، خریداران و فروشندگان خدمات ارائه می دهد
صادرات و ترخیص کالا
صادرات و ترخیص کالا
واردات کالا
واردات کالا
مشاوره خدمات بازرگانی
مشاوره خدمات بازرگانی
سرمایه گذاری در شرکت ها و موسسه ها

اطلاعات شرکت بازرگانی پردیس درافشان

شرکت بازرگانی پردیس در افشان ازسال26/02 /1379 شمسی در زمینه بازرگانی و صادرات محصولات به کشور های مختلف شروع به فعالیت نمود. این شرکت در زمینه های مختلف کشاورزی، صنعت و تولید، پزشکی و دارویی ، حمل ونقل به تجار و بازرگانان ، خریداران و فروشندگان خدمات ارائه می دهد.

شرکت پردیس درافشان مشاوره در انجام امور صادرات و واردات کالاهای مجاز و ارائه خدمات درباره آن و خدمات جانبی شامل ترخیص ، سرمایه گذاری در شرکتها و موسسات جدید یا موجود، شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی، اخذ نمایندگی کارخانجات و شرکتها و موسسات خصوصی دولتی از داخل و خارج کشور، شرکت در مناقصات و مزایده ها اعم از داخل و خارج را نیز انجام میدهد..
دربخش صادرات انواع محصولات غذایی شامل: ( چای، تخم مرغ، سیب زمینی، تافی، بن بن، بیسکوییت، ماکارونی، خیارشور، خرما و …) را عهده دار هستند. در بخش نمایندگی فروش، نماینده فروش انحصاری شرکت شیرین عسل در تاجیکستان و ترکمنستان ، تولید کننده محصولات بیسکوییت، کیک و شکلات و نماینده شرکت آذر شهد در ولایت سغد تاجیکستان و تولید کننده محصولات بن بن، تافی، بیسکوییت، کیک هستند. همچنین صادرات چسب چوب دارکوب، چسب چوب 609 و 810 را نیز انجام میدهد.
در بخش تولیدات خوراکی ، تولید کننده چای فله و بسته بندی شده گلتوس، مروارید، کامیاب، کامیار، لاچین ، گوهر پسند، بابانوئل، که بصورت بسته بندی شده در وزنهای 100 گرم، 200 گرم، 250 گرم، 400 گرم، 2500 گرم و فله شده در کیسه های 10 کیلو، 20 کیلو، 25 کیلو، 30 کیلو میباشند ، فعالیت دارند.

آگهی تغییرات شرکت سهامی خاص پردیس در افشان به شناسه ملی 10380307278و به شماره ثبت 15098 به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ 1401/11/08 تصمیمات ذیل اتخاذ شد:
مدیر عامل: آقای کاظم شیردل، نایب رییس هییت مدیره خانم زهره بهبودی فر، عضو اصلی هیات مدیره برای مدت دو سال
بازرس اصلی: آقای میکاییل باقری مقدم، بازرس علی البدل: آقای حمید شجری برای مدت یکسال مالی 

نمونه ای از تبلیغات شرکت پردیس درافشان

آخرین برنامه اعزام هیات تجاری
جایگاه تبلیغات شما
به اشتراک بگذارید