...

خدمات تاجیک اکسپو

خدمات ما در تاجیک اکسپو بدین شرح می باشد : طراحی تیزر ، طراحی غرفه نمایشگاهی ، طراحی مستند نمایشگاهی و برند مارکتینگ

برند های استفاده کننده از خدمات تاجیک اکسپو

ساخت تیزر نمایشگاهی

ساخت تیزر نمایشگاهی یکی از بهترین روش ها برای دیجیتال مارکتینگ و معرفی کاالها و محصوالت و خدمات در تاجیکستان می باشد. شرکت سروش بین الملل مجری ساخت تیزرهای نمایشگاهی برای شرکتها، واحدهای تولیدی، سازمانها، نهادها، تشکل ها، انجمن ها و… که در نمایشگاه هایی که توسط این شرکت در کشور تاجیکستان برگزار میشود و یا در برنامه اعزام هیات های تجاری شرکت میکنند ، با ساخت این تیزرهای نمایشگاهی و پخش آنها از طریق رادیو و تلویزیون تاجیکستان مردم را دعوت به بازدید از نمایشگاه های تاجیکستان میکند. همچنین این تیزرهای نمایشگاهی ساخته شده به دو زبان فارسی و تاجیکی در سایت مجازی com.tajikexpo.www بارگذاری می شود که با این روش نیز به معرفی محصوالت، کاالها و برندها و خدمات از طریق این وب سایت می پردازد.

نمونه کار تیزر نمایشگاهی تاجیک اکسپو

تیزر شرکت صحت

تیزر شرکت صحت

تیزر شرکت صحت

تیزر شرکت صحت

تیزر شرکت صحت

تیزر شرکت صحت

تعرفه طراحی تیزر تبلیغاتی

7/000/000 تومان

مدت زمان آماده سازی : بین 3 تا 5 روز کاری

15/000/000 تومان

مدت زمان آماده سازی : بین 3 تا 5 روز کاری

30/000/000 تومان

مدت زمان آماده سازی : بین 7 تا 10 روز کاری

طراحی غرفه نمایشگاهی

نمایشگاه مکانی است که تولیدکنندگان و ارائه کنندگان کالا در یک مکان و محیط مشخص کنار یکدیگر قرار می گیرند. بنابراین برای متمایز بودن غرفه چه کوچک و چه بزرگ، لازم هست که اصول طراحی را در نظر بگیریم. این حساسیت به ویژه در زمانی که نمایشگاه بین المللی باشد، بیشتر می شود. اصول طراحی غرفه و پیاده سازی آن در نمایشگاه بین المللی در بازاریابی صنعتی، تجاری و بازرگانی نقش پررنگی دارد.چرا که گرد هم آمدن تولیدکنندگان، خریداران و فروشندگان یک فرصت استثنایی برای معرفی و عرضه برند یا محصولات می باشد.
شما با استفاده از غرفه هایی که به صورت اصولی و حرفه ای طراحی شده با شرکت در نمایشگاه می توانید محصولات و برند خود را با قدرت بیشتری معرفی کنید. هر چقدر این چینش و طراحی منحصر به فرد باشد، جذابیت آن بیشتر خواهد بود.
طراحی غرفه نمایشگاهی لازم است متناسب با کالا و محصولات ارائه شده طراحی شود. در این طراحی، طرحی که ارائه می شود باید پیامی ملموس و قابل درک و فهم ارائه کند. نسبت به متراژ غرفه و فضای مورد نظر، طراحی باید به گونه ای باشد که مخاطب را جذب کند.
طراحی غرفه نمایشگاهی یکی دیگر از خدماتی است که شرکت سروش بین الملل به شرکت های متقاضی در نمایشگاههایی که در کشور تاجیکستان برگزار میکند، ارائه میدهد.علاوه بر طراحی غرفه نمایشگاهی در سایت واقعی نمایشگاهها، وگذاری غرفه نمایشگاهیی در وب سایت تاجیک اکسپو نیز به صورت اختصاص یک فضای ویژه برای معرفی برند و محصولات و کالاها و خدمات هر یک از مشارکت کنندگان متقاضی از خدمات سایت مجازی می باشد.