...

مشارکت کنندگان در نمایشگاه مجازی

شرکت سروش بین الملل برای اولین بار در ایران، با راه اندازی سایت مجازی تاجیک اکسپو اقدام به معرفی شرکتها، برندها، محصولات و کالاهای ایرانی در قالب توضیح و معرفی، ساخت تیزر تبلیغاتی و مصاحبه کرده و با تخصیص یک صفحه و غرفه مجازی برای هر کدام از شرکتها و … به این مهم دست یافته است. تاکنون شرکتهایی در زمینه های صنایع پالایشگاهی و پتروشیمی، خدمات بازرگانی حمل و نقل، خدمات بازرگانی و صنایع ساختمانی، صنایع غذایی و صنایع آرایشی و بهداشتی از خدمات مجازی که در این سایت به مشارکت کنندگان ارائه می شود، بهره مند شده اند و محصولات و خدمات خود را از طریق غرفه نمایشگاه مجازی سایت تاجیک اکسپو معرفی کرده اند. این بخش اطلاعاتی شامل نام شرکت، لوگو و نشان شرکت/سازمان/انجمن/ تشکل، معرفی محصولات، نام مدیر عامل، بخش های مختلف خدماتی شرکت، تیزر تبلیغاتی به زبان فارسی و تاجیکی، مصاحبه با مدیر عامل و مستند دو تا سه دقیقه درباره شرکت به زبان فارسی که قابل درج زیرنویس به زبانهای (تاجیکی، انگلیسی و…) میباشد ، و لینک ارتباطی با سایت شرکتهای مشارکت کننده و… را در خود جای داده است. شرکتها، کارخانجات و واحدهای تولیدی، سازمانها، اتحادیه ها، انجمن ها و…می توانند برای معرفی برند، محصولات و کالاها و خدمات خود از این بخش استفاده کرده و از این مسیر ، ارتباطات گسترده تری با تجار و بازرگانان، واحدهای تولیدی و مصرف کنندگان در ایران و تاجیکستان برقرار نمایند. اطلاعات و ویدئوها و تیزرهای تبلیغاتی شرکتها و … بصورت دائمی در نمایشگاه مجازی سایت نمایش داده می شود و هر کدام از شرکتها و سازمانها و… هزینه ساخت، بارگذاری و پخش اطلاعات خود را در این بخش پرداخت میکنند. تعرفه هزینه ها و فرم ثبت نام ابتدایی این خدمات در این صفحه قرار داده شده که پس از دانلود و پرکردن فرم و ارسال آن از طریق واتساپ یا تلگرام به شماره های شرکت، با شما تماس گرفته می شود. پس از عقد قرارداد برای انجام امور فیلمبرداری، ساخت تیزر تبلیغاتی، تهیه فیلم مستند و مصاحبه جهت معرفی محصولات و شرکت و هماهنگی های به عمل آمده، توسط تیم کارشناسان حرفه ای شرکت، این اطلاعات در بخش معرفی شرکتها بارگذاری و آپلود می شود.

لیست تعرفه خدمات در نمایشگاه مجازی

واگذاری فضای اختصاصی در نمایشگاه مجازی تاجیک اکسپو جهت معرفی توانمندی ها و فعالیتها. با ذکر مشخصات کامل، آدرس سایت، راههای ارتباطی،درج تصاویر ومحصولات،تیزرتلویزیونی، فیلم مصاحبه و مستند در حد دو تا سه دقیقه از هر یک از مشارکت کنندگان که به زبانهای چون انگلیسی ، تاجیکی و.. قابل زیرنویس است و درج آن در سایت تاجیک اکسپو بصورت دائمی. 

هزینه : 90 دلار

تهیه و ساخت تیزر و پخش آن در بخش پیامهای بازرگانی رادیو و تلوزیون تاجیکستان بصورت اختصاصی برای هر یک از مشارکت کنندگان.( بصورت دائمی ) شامل:

الف ( ساخت یک مورد تیزر تلویزیونی کوتاه بصورت انیمیشن و ساخت یک مورد تیزر رادیویی به زبان تاجیکی، (جهت پخش از تلویزیون برای معرفی نام، برند و محصول آن شرکت).

ب ( پخش تیزر از شبکه تلویزیونی سفینه یا شبکه 1 ) تلویزیون ملی تاجیکستان( در ساعات )21 و 22( و پخش تیزر از شبکه رادیو وطن تاجیکستان در بهترین زمان برنامه های صبحگاهی در ساعات ( 7 و 8)جمعا 360 نوبت پخش در مدت 3 ماه.

هزینه : 550 دلار