...

اطلاعات شرکت پارس آرمان کیمیا

شرکت پارس آرمان کیمیا با حدود 30 سال تجربه در تولید انواع نایلون و نایلکس همواره تلاش می نماید تا با محصولاتی با کیفیتی برتر و ممتاز و قیمت عادلانه و مطابق با نیاز مصرف کنندگان همیشه پیشرو باشد که خوشبختانه همواره در این راه موفق بوده است.

اطلاعات شرکت پارس آرمان کیمیا

شرکت پارس آرمان کیمیا واقع در شهرستان مشهد، یک شرکت تولیدی – بازرگانی  ، با حدود 30 سال تجربه، و با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی و کادر متخصص و تجربیات علمی است. این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان و خدمات دهندگان در زمینه مواد پلیمری و مهندسی معکوس در راستای تولیدات مشتریانی که نیاز به مواد و آنالیز خاص دارند، می باشد. همچنین در زمینه تولید انواع نایلون و نایلکس ، کیسه فریزر، سفره مسافرتی و سلفون محافظ غذا در شرق کشور و تنها تولید کننده کیسه زباله پرفراژدار وکیسه فریزر پرفراژدار و کیسه فریزر چسبی ، اولین تولید کننده زباله رولی با برند پارس آرمان کیمیا ، تولید کننده پلاستیک زباله جهت بیمارستان در خراسان رضوی می باشد. این شرکت تلاش می نماید تا با محصولاتی با کیفیتی برتر و ممتاز و قیمت عادلانه و مطابق با نیاز مصرف کنندگان در این زمینه، همیشه پیشرو باشد که خوشبختانه در این راه موفق بوده است. تا کنون این شرکت با کشورهای تاجیکستان، ازبکستان ، قزاقستان، قرقیزستان و روسیه و همچنین کشورهای حوزه خلیج فارس همچون عمان، امارات متحده عربی، و ترکیه فعالیتهای صادراتی در زمینه مواد کمپاند و محصلولات تولیدی پتروشیمی دارد.
اصلی ترین هدف این شرکت این است که به عنوان پل ارتباطی میان تولید کننده و مشتری در ایران و نیز با توجه به موقعیت جغرافیایی ایران، پلی میان کشورهای حوزه خلیج فارس و آسیای مرکزی باشد.
از جمله فعالیتهای دیگر این شرکت در زمینه حوزه صادرات، تاسیس شرکت دیگری با نام “ورد کنتینتال ایمپکس” World Continental Impex ” در شهر تاشکند کشور ازبکستان می باشد که با هدف تامین نیاز مشتریان به مواد پلیمری و نیز مهندسی معکوس مواد ، فعالیت میکند. تمامی کارها از جمله خرید، حمل مواد مورد نیاز، خدمات گمرکی و تحویل مواد در جلوی در کارخانه خریدار توسط این شرکت انجام می شود.

Whats App: +998998501021
(برای سفارش های خارجی با این شماره در واتساپ و تلگرام پاسخگو هستند)
آدرس شرکت ورد کنتینتال ایمیکس World Continental Impex
Republic Of Uzbelistan/Tashlcet City- 100
Bunyadkar Street/Chilenzar District.
Room 13INN
Tell:+998 881867744

آخرین برنامه اعزام هیات تجاری
جایگاه تبلیغات شما
به اشتراک بگذارید