...

اطلاعات شرکت صحت

شرکت صنعتی و بازرگانی صحت درسال ١٣٣٥ در تهران تاسيس شد. به گواهی دفتر صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی ایران، این شرکت اولین تولید کننده شامپوهای گیاهی در کشور است که در حال حاضر به عنوان يكی از پيشتازان و نوآوران صنعت شوينده و يكی از بزرگترين و معتبرترين شركت های بخش خصوصی ايران در زمينه توليد محصولات شوينده، بهداشتی و آرايشی مطرح می باشد.

اطلاعات شرکت صحت

شرکت صنعتی و بازرگانی صحت درسال ١٣٣٥ در تهران تاسيس شد. به گواهی دفتر صنایع غذایی،  دارویی و بهداشتی ایران، این شرکت اولین تولید کننده شامپوهای گیاهی در کشور است که در حال حاضر به عنوان يكی از پيشتازان و نوآوران صنعت شوينده و يكی از بزرگترين و معتبرترين شركت های بخش خصوصی ايران در زمينه توليد محصولات شوينده، بهداشتی و آرايشی مطرح می باشد.

این شرکت به منظور ایجاد نظامی قانونمند و محیطی پویا، سیستم های مدیریتیISO14001:2015,ISO45001:2018,

ISO10002:2018,ISO10004:2018وGMP

را به عنوان الگوی کاری خود قرار داده است.

در این راستا مدیریت شرکت تعهد می نماید که الزامات قابل کاربرد این استانداردها را برآورده نماید و همچنین بهبود مستمر را در استانداردهای جاری شده در سازمان اجرایی نماید.


توليدات اين شركت با برند صحت نه تنها در بازار ايران و نزد مصرف كنندگان ايرانی جايگاه ویژه ای دارد بلکه به بازار سایر کشورها نظیر:امارات متحده ی عربی ،عمان، کویت، قطر، بحرین، عربستان سعودی، عراق، افغانستان، پاکستان، تاجیکستان و آذربایجان نيز راه يافته است.
شركت صحت كيفيت بالای توليد محصولات خود را مطابق با رضايتمندی مصرف كننده تعريف می نمايد و آن را كليد موفقيت خود می داند.
تلاش مديران، متخصصان و كاركنان شرکت صنعتی و بازرگانی صحت برای عرضه محصولاتی كه ريشه در طبيعت دارند به كوشش های صميمانه ای مبدل شده كه نتايج بسيار با ارزشی را در پی داشته است.

در شرکت صنعتی و بازرگانی صحت برنامه ‌ریزی و تحقیق درخصوص تولیدات آتی به عهده بخش تحقیق و توسعه است. نیازهای مصرف كنندگان توسط بخش بازاریابی با روش‌های علمی بازاریابی، مورد بررسی و ارزیابی قرارگرفته و به بخش تحقیق و توسعه ارجاع می شود تا این بخش، تحقیقات علمی و پژوهشی خود را در این خصوص آغازكند. در نهایت این تحقیقات به تولید محصولات جدیدی كه با ویژگی‌های مصرف‌‌ كننده سازگارتر است منجر خواهد شد.

شرکت صنعتی و بازرگانی صحت امیدوار است بتواند به عنوان یكی از تولیدكنندگان پیشرو در صنایع بهداشتی كشور، خانواده محصولات خود را به گونه ‌ای گسترش دهد تا در هر خانه ایرانی چندین محصول متنوع از صحّت حضور پر‌رنگ داشته باشد. نوآوری‌ها و تجربیات شرکت صنعتی و بازرگانی، همواره درخدمت بهداشت، سلامت و زیبایی مردم قراردارد.

 رئوس خط مشی تدوین شده به شرح ذیل می باشد:

  1. تلاش در جهت افزایش رضایت مشتریان و طرف های ذینفع و کاهش زمان رسیدگی به شکایت های مشتریان
  2. تلاش در جهت افزایش سطح آگاهی و دانش پرسنل و ارتقاء فرهنگ مشتری مداری در شرکت
  3. تلاش در جهت بالا بردن سطح کیفیت محصولات
  4. تعهد به فراهم آوری شرایط کاری ایمن و سالم به منظور پیشگیری از آسیب و بیماری مرتبط با کار متناسب با بافت سازمان و ماهیت ریسکها و فرصتها،حذف خطرات و کاهش ریسکهای ایمنی و سلامت شغلی و مشورت و مشارکت کارکنان
  5. تعهد به حفاظت از محیط زیست،پیشگیری از آلودگی و دیگر تعهدات مربوط به بافت سازمان ،کنترل و کاهش آلاینده های زیست محیطی
  6. رعایت اصول GMP و تلاش در جهت افزایش رعایت اصول بهداشت فردی و محیطی
  7. تلاش در جهت ارتقاء برند شرکت

خط مشی سازمان ، چارچوبی برای تعیین اهداف استانداردها می باشد و به صورت مناسبی در دسترس طرفهای ذینفع می باشد . دامنه کاربرد استانداردهای مذکور شامل تولید و توزیع محصولات آرایشی و بهداشتی در کارخانه و دفتر مرکزی می باشد.مدیریت شرکت از تمامی کارکنان انتظار دارد که با همکاری نماینده مدیریت در جهت رسیدن به این هدف تمام توان خود را به کار گرفته و از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

نمونه ای از تبلیغات شرکت صحت

آخرین برنامه اعزام هیات تجاری
جایگاه تبلیغات شما
به اشتراک بگذارید